Produk
VR
  • Butiran produk.

Hommar Industry Co., Ltd. teruja kerana kami akan menjadikan harga mesin 120T Vertical Alumina Ceramic Shell Ceramic Metal Sealing Part Injection moulding membuat harga jentera HM0120-27 dikenali secara meluas di pasaran. Produk ini adalah hasil daripada kakitangan kami yang bekerja keras dan keupayaan teknikal yang kukuh. Pengekalan jangka panjang daya saing pasaran yang kukuh tidak dapat dipisahkan daripada penekanan kepada bakat dan teknologi. 120T Vertical Alumina Ceramic Shell Ceramic Metal Sealing Part Injection moulding membuat harga mesin HM0120-27 telah melalui pelbagai ujian yang dijalankan oleh juruteknik profesional, yang tujuannya adalah untuk mengesahkan penggunaan praktikalnya. Apabila digunakan dalam kawasan aplikasi Mesin Pengacuan Suntikan, reka bentuk dan pengeluaran mesin pengacuan plastik boleh dipercayai dan tahan lama, menjimatkan banyak kos untuk pengguna.

keadaan:Barugaya:MENEGAK
Daya Pengapit:120 TanJenis:Suntikan Kepala Tiub
Tempat asal:Guangdong, ChinaNombor model:HM120-27
Jenama:HOMMARStrok Pembukaan:140mm
Kadar Suntikan:0-180Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan:Jurutera sedia untuk menservis jentera di luar negara
Jenis plastik:TermoplastikPensijilan:ISO 9001:2008
Kuasa:11.1*2KWBerat Suntikan:61-94g
automatik:yaKata kunci:Bahagian Pengedap Logam Seramik Alumina Ceramic Shell
Dimensi Pembungkusan:2.47*2.85*2.6MDimensi Mesin:2.27*2.65*3.5M
Kelajuan skru:0-180 r.p.mAcuan:2 set
Kapasiti Tangki Minyak:780LAir penyejuk:1300-1500L/jam
Voltan:380 VDiameter skru:32-40mm
Tekanan Suntikan:2180-1722kgf*m3

120T Alumina Menegak Ceramic Shell Ceramic Metal Sealing Part Harga mesin acuan suntikan membuat HM0120-27

Kata kunci=mesin acuan suntikan getah,mesin suntikan silikon,mesin pengacuan suntikan getah silikon cecair

 

Penerangan Produk

 Mesin pengacuan suntikan getah silikon cecair dua warna unit suntikan pilihan

 ABC
Pilihan
Unit Suntikan
Diameter Skrumm202226263032323640
Tekanan SuntikanKgf/cm3224018511325207115551367218017221395
Kapasiti Suntikancm3283447638496113142176
Berat Suntikan (Maks.)gr253042577686101128158
Kadar Suntikancc/s283447527080617694
Kelajuan Skrur.p.m0-1800-2200-180
Lejang Skrumm90120140
Memandu Motorkw2.5*24.2*25.6*2
Pemanaskw5.5*27.5*211.1*2
 DE 
Pilihan
Unit Suntikan
Diameter Skrumm364046465055
Tekanan SuntikanKgf/cm3259721041591191516211340
Kapasiti Suntikancm3162200265315372451
Berat Suntikan (Maks.)gr146180238284335406
Kadar Suntikancc/s6378103103128155
Kelajuan Skrur.p.m0-1800-180
Lejang Skrumm160190
Memandu Motorkw8.5*211.0*2
Pemanaskw14.9*218.5*2

  mesin pengacuan suntikan getah silikon cecair--Model

Model 1HM-55TR-2TCHM-90TR-2TCHM-120TR-2TC
 Suntikan
Unit Sistem
Pilihan sayaIIsayaIIsayaII
 AAA/BA/BA/B/CA/B/C
Unit PengapitSistem Pengapit HidraulikHidraulikHidraulik
Daya Pengapittf50(25*2)90(45*2)120(60*2)
Min.Ketinggian Acuanmm180220250
Strok Pengapitmm215250300
Ruang Acuan Maksmm395470550
Saiz Keseluruhan Platens(HxV)mm850*3501050*4401150*550
Diameter Meja/
Pusat Suntikan
mmΦ600/300Φ780/400Φ880/460
Daya Ejector Hidrauliktf2.62.64.0
Strok Ejectormm100100120
Lain-lainTekanan Hidraulik MaksKgf/cm3140140140
Kapasiti Tangki MinyakL260320780
PembungkusanDimensi MesinM1.8*1.2*3.22.4*1.4*3.52.27*2.65*3.57
Berat MesinT3.869.1
Saiz penghantaranM2.0*1.4*2.62.6*1.6*2.52.47*2.85*2.6
Berat PenghantaranT4.8710.1
 
Model 2HM-170TR-2TCHM-200TR-2TCHM-250TR-2TC
 Suntikan
Unit Sistem
Pilihan sayaIIsayaIIsayaII
 B/CB/CB/C/DB/C/DC/D/EC/D/E
Unit PengapitSistem Pengapit HidraulikHidraulikHidraulik
Daya Pengapittf170(85*2)200(100*2)250(125*2)
Min.Ketinggian Acuanmm250300350
Strok Pengapitmm300400450
Ruang Acuan Maksmm550700800
Saiz Keseluruhan Platens(HxV)mm1250*6601450*8001700*880
Diameter Meja/
Pusat Suntikan
mmΦ1000/500Φ1170/600Φ1370/800
Daya Ejector Hidrauliktf4.04.54.5
Strok Ejectormm120150150
Lain-lainTekanan Hidraulik MaksKgf/cm3140140140
Kapasiti Tangki MinyakL800800800
PembungkusanDimensi MesinM2.41*2.27*3.83.1*2.4*4.23.5*2.45*4.5
Berat MesinT10.411.513.4
Saiz penghantaranM2.61*2.47*2.83.2*2.6*3.83.7*2.65*3.5
Berat PenghantaranT11.412.514.4

 

  mesin pengacuan suntikan getah silikon cecair--Senarai bahagian utama

Senarai Bahagian Utama
Nama BahagianJenamaAsal Negaraciri-ciriKomputerBintang DenshiJepunKawalan Tepat Tinggi,Tindak balas sensitif yang tinggi,Paparan Warna TFTMotor ServoYASKAWAJepunPenjimatan tenagainjap elektromagnet/injap solenoidYukenJepunTindak balas sensitif yang tinggiinjap hidraulikHSUTIENTaiwanJangka hayat yang lebih panjangSilinder BahanTan StarTaiwanAntia brasiverintangan kakisanJangka hayat yang lebih panjangBahagian elektronikSchneiderFujiFotekPerancis/Jepun/TaiwanStabilSensitif tinggiMotor hidraulikputihUSABunyi rendahPam ServoEckerleJermanBunyi rendahPembaris ElektrikGefranItaliKawalan Tepat TinggiTiebarGenaralTaiwanKekerasan yang tinggiMeteraiHALITEUKJangka hayat yang lebih panjangInjap penolakan berkadarYukenJepunKawalan Tepat TinggiJangka hayat yang lebih panjangSilinder MinyakLianhueiTaiwanAntia brasive Gambaran Keseluruhan ProdukBerikut adalah beberapa contoh kes yang telah kami lakukan pada tahun-tahun lepas.Ini hanya sebahagian kecil daripada kes berjaya yang telah kami lakukan. Ia biasanya digunakan dalam industri yang berkaitan atau beberapa kes OEM yang kami reka bentuk khas untuk pelanggan.Jika ada sampel yang anda cari, sila hubungi kami untuk maklumat lanjut dan harga.Jika tiada sampel yang anda cari, sila hubungi kami untuk kes OEM. Kami akan cuba yang terbaik untuk menyediakan penyelesaian praktikal untuk anda dalam 24 jam- 48 jam.https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/979371c388bad48155c0b2a4d244e21c.jpg" alt="harga 120T Sealing Ceramic 70HM" alt="harga 120T Sealing Shell70HM"120T Serramik Bahagian Sermik 70HM" 120T Vertical Ceraling Alumina ori-height="226">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/4da48af11529e6c933f8819570a09609.jpg" alt="harga 120T Sealing Ceramic 70HM" alt="harga 120T Sealing Ceramic 70HM" alt="120T Sealing Metal 70Hm" 120T Vertical Shelling Alumina 2HM" width="600" ori-height="723">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/c52da57f33fb69b83510b00ae813ac3f.jpg" alt="harga 120T Bahagian Tegak Alumina7HM12 Cengkerang Tegak Alumina70" mesin 120T Sealing Alumina 1HM120T membuat Bahagian Tegak Alumina 7HM120T-mesin 120T Bahagian Tegak Alumina 7HM120T-mesin Kerang Tegak Alumina70-Motal 120T Alumina 1HM120T Bahagian Menegak Alumina 1HM120T Bahagian Tegak Alumina 7HM120T-harga 120T Tegak Alumina 7HM120T Metal Shell Alumina 120T-harga 120T Sealing Alumina2 width="600" ori-height="721">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/27bd59656e78f87d934ea5a24842ce37.jpg" alt="harga 120T Sealing Ceramic 7HM 2HM" 120T Seramik Bahagian Ceramic Alumina 2HM"120T Pembuatan Bahagian Ceramik Tegak 7HM" width="600" ori-height="706">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/8b02dfcd3e1c9a874512aa88a44fbfe1.jpg" alt="harga 120T Sealing Ceramic 70HM" alt="harga 120T Sealing Shell 70HM" 120T Serramik Bahagian Tegak 70HM" 120T Sealing Shell 70HM" width="600" ori-height="738">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/86fad6447fc3d50368c91aed4a843fe9.jpg" alt="120T Bahagian Menegak Alumina Ceramic2 HM7 Mesin Alumina Ceramic2 120T Tegak" width="600" ori-height="714">    mesin acuan suntikan getahPasangan kamihttps://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/247005c8333fd2219af04ad9ff5b52f6.jpg" alt="harga 120T Metal Vertical Alumina Ceriction 120T Alumina2HM1" membuat Bahagian Tegak Alumina7HM12000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 =0000 width="960" ori-height="720">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/248b839f462f47d1831f3e28f75acf23.jpg" alt="harga 120T Ceraling Sealing 2HM70" alt="harga 120T Ceraling Sealing 7HM" 120T Ceraling Sealing 7HM" width="960" ori-height="720"> Maklumat Syarikathttps://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/c0ecc508bb136fb21519827ab3e21653.jpg" alt="harga 120T Bahagian Tegak Alumina7HM12 Cengkerang Menegak Alumina7HM1" 120T Pembuatan Bahagian Tegak Alumina7HM120 mesin-mesin 120T Tegak Alumina 7HM120T Pembuatan Cangkerang Tegak 70T" width="800" ori-height="439">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/e9442728177122d68331d354f5a8436b.jpg" alt="harga 120T Ceralding Metal 120T Sealing 2HM7" alt="harga 120T Ceraling Sealing 2HM7" alt="120T Ceralding Metal 2" width="960" ori-height="720">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/7d496557462969c7f423ddf64f8cd8af.jpg" alt="harga 120T Metal Vertical Alumina Cerry HM7 molding 120T" 120T Alumina Sermik Ketinggian 120T" "1000" ori-width="960" ori-height="1280">https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/f43e474904c7a413523790d7500a7adf.jpg" alt="harga 120T Ceraling Sealing 2HM70" alt="harga 120T Ceraling Sealing 7HM" 120T Ceraling Vertical 7HM" width="640" ori-height="480">  Bengkel Mesin PG,Mesin JG,Mesin Pengilangan CNC,Larik CNC,Mesin Pemotong Wayar Ketepatan Tinggi,Mesin Pengisar Ketepatan Tinggihttps://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/0600bf441c0b00fa29f306de6ffb944c/7b6b5df1c601d5f936ea20c8f934949e.jpg" alt="harga 120T Ceraling Sealing 7HM7 Ketinggian 120T Ceraling Vertical 7HM" harga 120T Ceraling Vertical 7HM" "575" ori-width="800" ori-height="613">  Soalan LazimUntuk mendapatkan maklum balas yang cepat, sila hubungi kami melalui pos terusS: Bagaimana saya boleh mendapatkan sebut harga dengan cepatJ: Sila hantar pertanyaan anda kepadaSiasatan(pada)hommar.com.Perunding jualan kami dan akan menghubungi anda dalam masa 24 jam pada waktu perniagaan.S: Bagaimanakah saya boleh mendapatkan sokongan teknikal daripada anda apabila kami mereka bentuk produk baharu?J: Sila hubungisokongan(pada)hommar.com.Akan ada jurutera eksklusif tersedia untuk anda.S: Bagaimanakah saya boleh menghubungi anda apabila saya mempunyai beberapa cadangan tentang produk atau perkhidmatan anda? J: Sila hubungiaduan(at)hommar.com.Berlepas Aduan kami akan mengikut cadangan anda dan mencuba yang terbaik untuk membuat anda berpuas hati. 
Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

Recommended

Send your inquiry

Leave A Message

We gain many good reputations and lasting trust from all customers by professional and high efficiency service and high quality standard qualified products. feel free to communicate your ideas and ask lots of questions.

Recommended

They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Hantar pertanyaan anda.